Uraz stopy

Ortezo-proteza wspomaga leczenie urazów stopy

iWALK3.0 to rewolucyjna alternatywa dla kuli. Kule konwencjonalne zabierają trzy z czterech twoich kończyn, podczas gdy iWALK3.0 nie wymaga korzystania z rąk i wszystkie te kończyny Ci oddaje!

Jeśli przed wystąpieniem urazu stopy mogłeś dość sprawnie się poruszać bez żadnej pomocy, to iWALK3.0 może przywrócić Twoją mobilność. Zanim złożysz zamówienie, upewnij się, że iWALK3.0 jest odpowiednią dla Ciebie alternatywą.

iWALK3.0 jest odpowiedni w przypadku złamań kości stopy oraz operacji stopy, takich jak operacje torebki stawowej czy zabiegi wrzodów stopy.

Złamane kości stóp

OKRES REKONWALESCENCJI: Od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od stopnia złamania kości stopy oraz tego, w jakim zakresie chcesz, by pęknięte kości stopy zagoiły się zanim pozwolisz, by uszkodzona noga przejęła na siebie Twój ciężar i aktywność. Ból często ustępuje zanim złamana kość zrośnie się w stopniu wystarczającym do powrotu do normalnej aktywności.

CZEGO NALEŻY OCZEKIWAĆ: Złamaniu kości stopy często towarzyszy obrzęk, tkliwość, krwiaki i/lub deformacja stopy.

NIELECZONE ZŁAMANIE KOŚCI STOPY: Nieprawidłowe leczenie złamanej kości uniemożliwi zagojenie się uszkodzenia. Dodatkowo w wysokim stopniu zwiększa ryzyko wystąpienia powtórnego urazu oraz konieczności przeprowadzenia operacji w celu naprawienia złamanych kości stopy. Dzięki iWALK3.0 będącemu alternatywą dla kuli, nie musisz już na czas powrotu do zdrowia zmieniać stylu Swojego życia. Zamiast tego możesz powrócić do normalnych, codziennych czynności - do pracy, zakupów, zabawy z dziećmi, ćwiczeń; możesz prowadzić życie takie, jakim było ono przed urazem.