Rozmiary iWALK 3.0

 

Czy iWALK3.0 będzie na mnie pasować? To dobre pytanie. Jeśli zbudowany jesteś tak, jak większość ludzi, to odpowiedź brzmi TAK! Choć zaczekaj... to nie do końca takie proste.
Największe znaczenie ma długość nogi. W związku z tym, że większość ludzi nie zna długości swojej nogi, punktem wyjście niech będzie wzrost - każdy zna swój wzrost. A o ile nie znajdujesz się w skrajnych punktach całego spektrum wzrostów, wymiar ten będzie odpowiedni na nasze potrzeby. Oznacza to, że jeśli masz pomiędzy 155cm a 185,5cm wzrostu - nie musisz czytać dalej, ponieważ iWALK3.0 będzie pasować. W przypadku wszystkich pozostałych osób należy zapoznać się z poniższym diagramem:

Zapisz

WYKRES ROZMIARÓW iWALK 3.0 – w oparciu o wzrost użytkownika

Zapisz

Jeśli Twój wzrost znajduje się w obszarze żółtym lub czerwonym, istnieje możliwość ryzyka, że iWALK3.0 nie będzie na Ciebie pasować. Musisz zapoznać się z poniższym wykresem długości nogi użytkownika by potwierdzić, że Twoje wymiary znajdują się w zakresie rozmiarów iWALK3.0.

WYKRES ROZMIARÓW iWALK 3.0 – w oparciu o długość nogi użytkownika

Zapisz

Zmierz zarówno górną, jak i dolną część nogi, zgodnie z rysunkiem.
Jeśli mieścisz się w przedstawionych zakresach, iWALK3.0 będzie na Ciebie pasować niezależnie od Twojego wzrostu.

CZĘSTE PYTANIA: Czemu górna i dolna część nogi ma znaczenie?

Nie wszystkie nogi są takie same. Dwie osoby o tej samej długości nog, mogą mieć różne proporcje górnej i dolnej części nogi (zobacz poniższy diagram). iWALK3.0 rozwiązuje tę kwestię dzięki temu, że wyposażony jest w regulację dla górnej i dolnej części nogi osobno, choć istnieją pewne ograniczenia. By mieć pewność, że proporcje Twoich nóg mieszczą się w granicach zakresu regulacji iWALK3.0, zapoznaj się z poniższym diagramem. Jeśli tak jest, iWALK3.0 będzie na Ciebie pasować.

Zapisz

Dopasowanie iWALK 3.0

 

1. Ograniczenie obwodu uda

Ostatnim wymogiem w zakresie dopasowania jest obwód uda. Zmierz swoje udo w obwodzie u samego szczytu nogi.

Zapisz