Rozmiary iWALK 2.0

 

Czy iWALK2.0 będzie na mnie pasować? To dobre pytanie. Jeśli zbudowany jesteś tak, jak 95% ludzi, to odpowiedź brzmi TAK! Choć zaczekaj... to nie do końca takie proste.
Największe znaczenie ma długość nogi. W związku z tym, że większość ludzi nie zna długości swojej nogi, punktem wyjście niech będzie wzrost - każdy zna swój wzrost. A o ile nie znajdujesz się w skrajnych punktach całego spektrum wzrostów, wymiar ten będzie odpowiedni na nasze potrzeby. Oznacza to, że jeśli masz pomiędzy 155cm a 185,5cm wzrostu - nie musisz czytać dalej, ponieważ iWALK2.0 będzie pasować. W przypadku wszystkich pozostałych osób należy zapoznać się z poniższym diagramem:

Zapisz

WYKRES ROZMIARÓW iWALK 2.0 – w oparciu o wzrost użytkownika

Zapisz

Jeśli Twój wzrost znajduje się w obszarze żółtym lub czerwonym, istnieje 5% ryzyka, że iWALK2.0 nie będzie na Ciebie pasować. Musisz zapoznać się z poniższym wykresem długości nogi użytkownika by potwierdzić, że Twoje wymiary znajdują się w zakresie rozmiarów iWALK2.0.

WYKRES ROZMIARÓW iWALK 2.0 – w oparciu o długość nogi użytkownika

Zapisz

Zmierz zarówno górną, jak i dolną część nogi, zgodnie z rysunkiem.
Jeśli mieścisz się w przedstawionych zakresach, iWALK2.0 będzie na Ciebie pasować niezależnie od Twojego wzrostu.

CZĘSTE PYTANIA: Czemu górna i dolna część nogi ma znaczenie?

Nie wszystkie nogi są takie same. Dwie osoby o tej samej długości nog, mogą mieć różne proporcje górnej i dolnej części nogi (zobacz poniższy diagram). iWALK2.0 rozwiązuje tę kwestię dzięki temu, że wyposażony jest w regulację dla górnej i dolnej części nogi osobno, choć istnieją pewne ograniczenia. By mieć pewność, że proporcje Twoich nóg mieszczą się w granicach zakresu regulacji iWALK2.0, zapoznaj się z poniższym diagramem. Jeśli tak jest, iWALK2.0 będzie na Ciebie pasować.

Zapisz

Dopasowanie iWALK 2.0

1. Ograniczenie obwodu uda

Ostatnim wymogiem w zakresie dopasowania jest obwód uda. Zmierz swoje udo w obwodzie u samego szczytu nogi.

Zapisz