Dla Kogo

Korzyści płynące z używania iWALK3.0

Najbardziej oczywistą korzyścią iWALK3.0, w porównaniu do kuli konwencjonalnych, jest to, że nie angażuje rąk co oznacza, że podczas wykonywania codziennych zadań nie napotkasz na żadne trudności. Wydawać by się mogło, że to nic takiego, lecz jest to swoboda, jakiej kule konwencjonalne czy inne alternatywy dla kuli (takie jak wózki kolanowe) nie mogą zapewnić.

Wyprowadzanie psa, gotowanie, wchodzenie po schodach, otwieranie drzwi, korzystanie z telefonu - wszystkie proste zadania, stają się trudne lub niemożliwe do wykonania, gdy korzystasz z konwencjonalnych kuli.
Dzięki alternatywie do kul - ortezo-protezie iWALK3.0, nie musisz już na czas powrotu do zdrowia zmieniać stylu Swojego życia. Zamiast tego możesz powrócić do normalnych, codziennych czynności - do pracy, zakupów, zabawy z dziećmi, ćwiczeń; możesz prowadzić życie takie, jakim było ono przed urazem.

Ortezo-proteza iWALK3.0 w wielu aspektach stanowi udoskonalenie kuli konwencjonalnych:

  • Poprawa mobilności
  • Większa wygoda
  • Możliwość wykonywania codziennych zadań/czynności
  • Możliwość pozostania niezależnym
  • Poprawa funkcji motorycznych
  • Poprawa bezpieczeństwa osobistego
  • Możliwość wykonywania wielu dodatkowych ćwiczeń
  • Poprawa samopoczucia
  • Ograniczenie/wyeliminowanie zaniku mięśni oraz utraty wytrzymałości i gęstości kości
  • Możliwość skrócenia czasu rehabilitacji
Zapisz

Ludzie nie są zaprojektowani do tego, by wspierać się na ramionach, a wszystkie inne alternatywne rozwiązania, takie jak wózki kolanowe, stanowią znaczące ograniczenie mobilności.

iWALK3.0 to jedyne rozwiązanie pozwalające na przeniesienie ciężaru ciała na nogi (tak, jak powinno funkcjonować Twoje ciało) przy jednoczesnym zapewnieniu o wiele wyższej mobilności, niż w przypadku kuli konwencjonalnych.

Dzięki iWALK3.0 jako alternatywie dla kuli, możesz poruszać się w bardziej naturalny sposób, wykorzystując do tego celu mięśnie nóg, które są większe i silniejsze. Możesz poruszać się szybciej, dalej i przy mniejszym zmęczeniu, aniżeli jest to możliwe przy wykorzystaniu kuli tradycyjnych czy innych alternatywnych rozwiązań - a wszystko to przy jednoczesnym wykorzystaniu rąk np. do przenoszenia rzeczy z domu do Twojego samochodu!

Konwencjonalne kule powodują dyskomfort wywierając nienaturalny nacisk na Twoje dłonie i pachy. Konwencjonalne kule powodują otarcia, mogą doprowadzić do zdarcia skóry pod pachami, powodują czasami nieodwracalne uszkodzenia nerwów, a także zmęczenie Twoich dłoni i ramion. Ogólnie rzecz biorąc, kule konwencjonalne sprawiają, że prosta czynność poruszania się zaczyna być uciążliwym zadaniem.
iWALK3.0 sprawi, że zapomnimy o bólu i dyskomforcie.

Zamiast obciążać ramiona, ciężar Twojego ciała przenoszony jest w dużej mierze na Twoją goleń ( kość piszczelową ). Zauważ - wydawać by się mogło, że podczas korzystania z iWALK3.0 całe Twoje ciało podpiera się na kolanie, w rzeczywistości tak nie jest. Podczas korzystania z iWALK3.0 Twoje kolano nie przenosi żadnego obciążenia. iWALK3.0 funkcjonuje na zasadzie podobnej do wózka kolanowego, w którym klęczy się na platformie unoszącej ciężar Twojego ciała.

W odróżnieniu jednak od wszystkich innych alternatyw dla kuli, iWALK3.0 daje ten komfort przy jednoczesnym zapewnieniu niezrównanej mobilności w różnych warunkach terenowych, sprawiając tym samym, że iWALK3.0 staje się ewidentnie najlepszym wyborem w porównaniu do innych urządzeń.

Wyprowadzanie psa, zmywanie naczyń, gotowanie, niesienie kubka kawy, kserowanie czy też pchanie przed sobą wózka w sklepie - proste zadania, prawda? Ale nie, jeśli używasz konwencjonalnych kuli.

Istnieje bardzo wiele czynności, jakie wykonuje się każdego dnia, a które wymagają użycia dłoni i rąk. Wybór iWALK3.0 jako alternatywy dla dyskomfortu powodowanego przez kule oznacza, że uraz nogi nie będzie Cię ograniczać w wykonywaniu codziennych czynności. Odzyskaj niezależność dzięki iWALK3.0.

Kule konwencjonalne i inne urządzenia, takie jak wózek kolanowy, pozostawiają nogę i biodro w zasadzie w ciągłym uśpieniu. iWALK3.0 to jedyna alternatywa, która w pełni wykorzystuje mięśnie uda oraz biodra podczas chodzenia i stania, co znacząco poprawia funkcje motoryczne w trakcie oraz bezpośrednio po zakończeniu okresu rehabilitacji. Poruszanie nogą poprawia ukrwienie, a to z kolei wspomaga proces gojenia.

Dodatkowy komfort oraz skuteczność iWALK3.0 sprawią, że będziesz jednocześnie bardziej mobilny i niezależny, niż w przypadku korzystania z innych urządzeń wspomagających mobilność.