Operacje stopy i stawu skokowego

Ortezo – proteza wspomagająca leczenie po operacjach stopy i stawu skokowego

iWALK3.0 to rewolucyjna alternatywa dla kuli. Kule konwencjonalne zabierają trzy z czterech Twoich kończyn, podczas gdy iWALK3.0 nie wymaga korzystania z rąk, wszystkie kończyny Ci „oddaje”!
Jeśli przed operacją stopy czy stawu skokowego mogłeś dość sprawnie się poruszać bez żadnej pomocy, to iWALK3.0 może przywrócić Twoją mobilność. Upewnij się jednak, że iWALK będzie dla Ciebie odpowiednią alternatywą.

Dzięki iWALK3.0 będącemu alternatywą dla kuli, nie musisz już na czas powrotu do zdrowia zmieniać stylu Swojego życia. Zamiast tego możesz powrócić do normalnych, codziennych czynności - do pracy, zakupów, zabawy z dziećmi, ćwiczeń; możesz prowadzić życie takie, jakim było ono przed urazem.

iWALK jest urządzeniem odpowiednim do wspomagania rekonwalescencji po operacjach rekonstrukcji stawu skokowego, zespolenia kostki, operacji torebki stawowej, operacji kości śródstopia i innych podobnych zabiegów.

Złamany lub pęknięty staw skokowy

OKRES REKONWALESCENCJI: Od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od stopnia złożoności operacji.

CZEGO NALEŻY OCZEKIWAĆ: Rekonwalescencji po operacji stopy lub stawu skokowego towarzyszy obrzęk, tkliwość oraz posiniaczenie.