Funkcjonalność pod każdym kątem

Dzięki udoskonalonemu projektowi, nieangażująca rąk ortezo-proteza iWALK3.0 jest funkcjonalna, wytrzymała oraz łatwa w użyciu i regulacji. Ponieważ nie ma dwóch identycznych nóg, urządzenie posiada wiele funkcji pozwalających na jego dostosowanie do Twoich wymiarów, wzrostu oraz kształtu nogi.

Zobacz wszystkie funkcje iWALK3.0

  1. UCHWYT - Daje poczucie pewności oraz wspomaga początkowy proces uczenia się. Używany na krótkich odcinkach, aby utrzymać ortezo-protezę w odpowiedniej pozycji oraz w kontakcie z nogą użytkownika podczas poruszania się bez uchwytów.
  2. OBEJMY UDOWE - Stabilizują i pozycjonują kule. Pozwalają na regulację obwodu uda od 39cm do 71cm. Niezależna regulacja dla nogi koślawej i szpotawej.
  3. KLAMRY SZYBKO-UWALNIAJĄCE ( BŁYSKAWICZNE ) - Klamry błyskawiczne pozwalają na szybkie zakładanie i zdejmowanie kuli. Po uzyskaniu biegłości, większość osób jest w stanie zakładać i zdejmować iWALK w przeciągu 10-15 sekund. Możliwość dostosowania do użytku na lewej lub prawej nodze bez konieczności użycia narzędzi.
  4. PASEK - CZĘŚĆ DOCISKAJĄCA / POLUZOWUJĄCA (WŁ./WYŁ.) - Skorzystaj z tej części paska wyposażoną w klamry Gray'a, by szybko docisnąć lub poluzować pasek w celu założenia lub zdjęcia kuli. Całkowite naprężenie uchwytów jest niezbędne do prawidłowego działania urządzenia.
  5. PASEK DO REGULACJI DŁUGOŚCI - Skorzystaj z tej części paska, by dostosować długość paska wyłącznie podczas wstępnego dopasowywania. Po wyregulowaniu nie będzie konieczności jego ponownego użycia. Pasuje do nogi o obwodzie do 71cm.
  6. PASEK KOLANOWY PRZEDNI - Pozwala na dopasowanie pozycji Platformy Kolanowej. Regulowany w pionie. Zapobiega ewentualnemu wpadaniu uda między rurki osobom ze szczupłymi nogami.
  7. WKŁADKA PLATFORMY - Nowa, trójwarstwowa wkładka o podwójnej gęstości zapewnia najlepsze połączenie komfortu i kontroli.
  8. PLATFORMA KOLANOWA - Anatomicznie zaprojektowana platforma o wzmocnionej konstrukcji jest lekka i wyjątkowo sztywna, dzięki czemu zapewnia maksimum kontroli. Twoja waga rozłożona zostaje na całej długości goleni, zapewniając maksymalny komfort.
  9. PRZESUWNE ZACZEPY PASKA ŁYDKOWEGO - Zaczepy paska łydkowego znajdują się na szynach umożliwiając ich przesuwanie do przodu lub do tyłu. To niezmiernie ważne, jeśli uchwyt powoduje dyskomfort ze względu na lokalizację twojego urazu. Kwestia ta jest również istotna dla osób po amputacji poniżej stawu kolanowego.
  10. REGULACJA WYSOKOŚCI DOLNEJ CZĘŚCI ORTEZO-PROTEZY - Pozwala na dopasowanie wysokości dolnej części, by była ona zgodna z długością, jaką ma Twoja nieuszkodzona goleń. Dwugłowicowe sprężyny o wysokiej wytrzymałości zapewniają bezpieczną regulację bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi.