Złamania nogi

Ortezo-proteza lub inaczej bezdotykowe kule wspomagające leczenie złamań nogi

iWALK3.0 to rewolucyjna alternatywa dla kuli. Kule konwencjonalne angażują trzy z czterech Twoich kończyn, podczas gdy iWALK3.0 nie wymaga korzystania z rąk. Wszystkie kończyny Ci „zwraca’!

Jeśli przed wystąpieniem złamania nogi mogłeś dość sprawnie się poruszać bez żadnej pomocy, to iWALK3.0 może przywrócić Twoją mobilność. Upewnij się jednak, że iWALK3.0 będzie dla Ciebie odpowiednią alternatywą .
iWALK3.0 jest dla Ciebie odpowiedni, jeśli Twój uraz wystąpił w dolnej części kości piszczelowej, strzałkowej, łydki lub innych części goleni, kostki czy stopy.

Rehabilitacja urazów dolnej części nogi przy użyciu iWALK3.0

OKRES REKONWALESCENCJI: iWALK poprawia krążenie oraz prowadzi do częściowego uniesienia uszkodzonej kończyny - a to dwa czynniki, które mogą przyczynić się znacznie do skrócenia czasu rekonwalescencji. iWALK może poprawić Twoją mobilność oraz zmniejszyć pokusę zignorowania zaleceń lekarzy by nie obciążać uszkodzonej nogi zanim nie zostanie ona całkowicie wyleczona.

CZEGO NALEŻY OCZEKIWAĆ: Normalnego stylu życia sprzed urazu. Noszenie kawy, wyprowadzanie psa na spacer, dbanie o Siebie i Swoją rodzinę - wszystko, co konwencjonalne kule utrudniają, teraz jest na wyciągnięcie ręki (dosłownie, bo odzyskasz kontrolę nad swoimi rękami) dzięki kulom iWALK.

GDY NIE SKORZYSTASZ Z iWALK: Nie będziesz mógł korzystać z rąk, stracisz niezależność oraz doznasz przemożnej niezdolności do wykonywania podstawowych czynności. Spróbuj przenieść coś ciężkiego albo coś, co może się rozlać, albo cokolwiek innego. …Albo w sumie lepiej tego nie rób... bo prawdopodobnie to upuścisz!