iWALK a kule konwencjonalne

Kule konwencjonalne są najbardziej rozpowszechnionymi przyrządami poprawiającymi mobilność w zakresie urazów nóg, w szczególności poza Stanami Zjednoczonymi. Posiadają one jednak pewne poważne ograniczenia. Kule konwencjonalne szkodzą dłoniom, nadgarstkom i ramionom. Wymagają przy tym znacznej siły fizycznej górnych partii ciała oraz są skrajnie nieefektywne w chodzeniu. Nawet, jeśli wiesz, jak korzystać z kuli konwencjonalnych, Twoje dłonie i ramiona pozostają całkowicie obciążone, więc wykonywanie codziennych czynności nie jest możliwe. Kule konwencjonalne stanowią jedne z najbardziej znienawidzonych urządzeń z jakimi możemy mieć lub mamy do czynienia w naszym życiu.

Dla porównania, iWALK3.0 rozwiązuje wszystkie problemy kuli standardowych. To najlepsza dostępna na rynku alternatywa. Jest ona zarówno bezdotykowa, jak i bezbolesna, ponieważ do podparcia Swojego ciała korzystasz z nogi, a nie z dłoni i ramion. Do tego wszystkiego to bardzo funkcjonalne urządzenie - możesz dzięki niemu chodzić i stać bez angażowania swoich rąk, a przez to używać ich do wykonywania dowolnych czynności. iWALK3.0 to więcej niż kule – to” tymczasowa noga”.

iWALK3.0 wygrywa!

Po porównaniu, iWALK3.0 jest bezsprzecznym zwycięzcą. Bezdotykowa, bezbolesna i funkcjonalna mobilność. Używanie kuli konwencjonalnych po prostu już nie ma sensu. Dowiedz się więcej o nagradzanym urządzeniu iWALK3 »