iWALK 3.0 - wstęp

iWalk 3.0 to starannie zaprojektowane, wielokrotnie nagradzane urządzenie zwiększające mobilność, które zrywa z bólem i niewygodą, jakie dotychczas wiązały się ze stosowaniem konwencjonalnych kul. Łatwe w nauce i użyciu - dlatego kule konwencjonalne i wózki kolanowe przestały być potrzebne.

Standardowe kule powodują ból!

Na kulach konwencjonalnych ciężko się chodzi. Wchodzenie na nich po schodach jest po prostu niebezpieczne. Doły pachowe ulegają podrażnieniu i ścieraniu. Do tego kule męczą Twoje ramiona i barki, ale przede wszystkim, kule konwencjonalne uniemożliwiają korzystania z dłoni i ramion.

Wreszcie jednak pojawiło się lepsze rozwiązanie - iWALK 3.0

 

Dobre wieści?

iWALK3.0 jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku urazów dolnej części nogi. iWALK3.0 można się łatwo nauczyć, a na dodatek zapewnia bezbolesną i niezrównaną mobilność.

Doktor Frank McGeorge z kanału 4 WDIV recenzuje iWALK3.0

Czemu więc miałbyś/miałabyś korzystać z konwencjonalnych kul, skoro ortezo-proteza iWALK3.0 działa o wiele lepiej?

Codzienne czynności stają się niemożliwymi do wykonania podczas korzystania z kuli konwencjonalnych czy wózków kolanowych. Dzięki iWALK3.0 od razu możesz powrócić do swojej normalnej aktywności. Niezależnie więc od tego, czy pchasz przed sobą wózek sklepowy, wchodzisz czy schodzisz po schodach, niesiesz kubek kawy, czy wyprowadzasz psa na spacer - iWALK3.0 zwraca Ci Twoje życie.