iWalk 3.0 w porównaniu z innymi alternatywnymi rozwiązaniami

Pierwsze tego typu urządzenie na świecie!

Ortezo-proteza iWALK3.0 oddaje Ci Twoje ręce. To koniec z utrzymywaniem ciężaru ciała na ramionach i dłoniach, za to możliwość swobodnego z nich korzystania - nigdy więcej kuli konwencjonalnych!

iWALK3.0, będący pierwszym tego rodzaju urządzeniem na świecie, to rewolucyjna ortezo-proteza zaprojektowana tak, by sprostać potrzebom związanym z mobilnością osób, które doznały urazów nogi, takich jak zerwanie ścięgna Achillesa, złamanie stawu skokowego czy pęknięcie kości stopy.

Jak iWALK 3.0 wypada w porównaniu do wózków kolanowych, chodzików, skuterów i innych urządzeń wspomagających chodzenie?

Opinia Dr Agatep

U pacjentów, u których zaleciłem stosowanie iWALK3.0, w porównaniu do tych, którzy korzystali z kuli konwencjonalnych czy wózków kolanowych, nastąpiła znacząca poprawa jakości ich życia, co z kolei poskutkowało skróceniem czasu rekonwalescencji. Sam na sobie doświadczyłem skuteczności tego urządzenia. Jest naprawdę rewolucyjne i wywiera ono znaczący wpływ na moich pacjentów oraz na to, jak szybko wracają oni do zdrowia.

Zaobserwowałem, że zanik mięśni u tych pacjentów jest minimalny i zdaje się być ograniczony wyłącznie do łydki, gdyż nie jest ona rzeczywiście wykorzystywana. Mięsień czworogłowy i pozostałe mięśnie muszą jednak pracować, dzięki czemu udaje się zredukować ich atrofię. Po zakończeniu korzystania z urządzenia nie ma potrzeby wykonywania ogromnej pracy by powrócić do formy - w tym tkwi całe piękno iWALK3.0.

“W porównaniu z innymi urządzeniami, w przypadku użytkowników kuli konwencjonalnych i wózków kolanowych obserwuje się o wiele większy zanik mięśnia czworogłowego, ponieważ się go nie używa, w odróżnieniu od stosowania iWALK3.0, gdzie mięsień ten pracuje nieprzerwanie.”

Fragmenty te pochodzą z wywiadu przeprowadzonego z dr Elmo Agatep - praktykiem klinicznym i ortopedą drużyny siatkówki kobiet USA. Więcej recenzji medycznych znaleźć można pod poniższym linkiem.