Czym jest iWALK?

Czy nienawidzisz kuli? Czemu miałoby tak nie być? Kule szkodzą dłoniom, nadgarstkom i pachom. Co więcej, kule (oraz wózki kolanowe) sprawiają, że wykonywanie codziennych czynności staje się niemożliwe, ponieważ nie możesz swobodnie używać Swoich dłoni i ramion.

iWALK2.0 to nagradzana alternatywa dla kuli i wózka kolanowego stosowany w przypadku urazów nogi zlokalizowanych poniżej stawu kolanowego. Zapewnia mobilność bez używania rąk i bez bólu, a także umożliwia prowadzenie normalnego, niezależnego życia. Obecnie pchanie przed sobą wózka sklepowego, wchodzenie po schodach, wyprowadzanie psa na spacer czy pójście do pracy ponownie staje się możliwe.

Czemu więc miałbyś korzystać z kuli konwencjonalnych, skoro iWALK2.0 działa o wiele lepiej?
Dowiedz się więcej o naszym rewolucyjnym urządzeniu iWALK 2.0

To łatwiejsze, niż myślisz!

Nauka korzystania z iWALK2.0 jest łatwa, intuicyjna i bezpieczna. To dlatego, że poniżej kolana Twoja noga wykonuje te same czynności, jakie wykonywała zawsze. Pomyśl o iWALK2.0 jako o tymczasowej dolnej partii nogi, a zrozumiesz, czemu dzięki temu urządzeniu będziesz chodzić już po kilku minutach! Już teraz odzyskaj Swoje życie.

 

Zobacz, jak prawdziwi klienci korzystają z iWALK2.0 po raz pierwszy:

Zapisz

Produkt wielokrotnie nagradzany

iWALK2.0 zadebiutował na Medtrade - największych targach urządzeń medycznych w Ameryce Północnej. Zgarniając wszystkie nagrody dokonał czegoś, czego wcześniej nie udało się osiągnąć żadnemu produktowi. Na kolejnych targach Medtrade, iWALK2.0 zrobił to ponownie. Społeczność medyczna nieustannie uznaje iWALK2.0 za najbardziej innowacyjne, funkcjonalne i przystępne cenowo urządzenie, jakie można kupić.

Dowiedz się więcej

Na co jeszcze czekasz?

Przestań cierpieć chodząc o kulach czy korzystać z wózków czy chodzików i zacznij korzystać z iWALK2.0!

Dowiedz się więcej

Znajdź lokalnego sprzedawcę

Znajdź najbliższego
sprzedawcę
iWALK2.0.

Lista lokalnych sprzedawców

Kup iWALK

Kup swojego iWALK2.0 już teraz! Dostępne są również części zamienne.

Rozpocznij zakupy