Czym jest iWALK?

Czy nienawidzisz kuli? Czemu miałoby tak nie być? Kule szkodzą dłoniom, nadgarstkom i pachom. Co więcej, kule (oraz wózki kolanowe) sprawiają, że wykonywanie codziennych czynności staje się niemożliwe, ponieważ nie możesz swobodnie używać Swoich dłoni i ramion.

iWALK3.0 to nagradzana alternatywa dla kuli i wózka kolanowego stosowany w przypadku urazów nogi zlokalizowanych poniżej stawu kolanowego. Zapewnia mobilność bez używania rąk i bez bólu, a także umożliwia prowadzenie normalnego, niezależnego życia. Obecnie pchanie przed sobą wózka sklepowego, wchodzenie po schodach, wyprowadzanie psa na spacer czy pójście do pracy ponownie staje się możliwe.

Czemu więc miałbyś korzystać z kuli konwencjonalnych, skoro iWALK3.0 działa o wiele lepiej?
Dowiedz się więcej o naszym rewolucyjnym urządzeniu iWALK 3.0

To łatwiejsze, niż myślisz!

Nauka korzystania z iWALK3.0 jest łatwa, intuicyjna i bezpieczna. To dlatego, że poniżej kolana Twoja noga wykonuje te same czynności, jakie wykonywała zawsze. Pomyśl o iWALK3.0 jako o tymczasowej dolnej partii nogi, a zrozumiesz, czemu dzięki temu urządzeniu będziesz chodzić już po kilku minutach! Już teraz odzyskaj Swoje życie.

 

Zobacz, jak prawdziwi klienci korzystają z iWALK po raz pierwszy:

Zapisz

Produkt wielokrotnie nagradzany

iWALK zadebiutował na Medtrade - największych targach urządzeń medycznych w Ameryce Północnej. Zgarniając wszystkie nagrody dokonał czegoś, czego wcześniej nie udało się osiągnąć żadnemu produktowi. Na kolejnych targach Medtrade, iWALK zrobił to ponownie. Społeczność medyczna nieustannie uznaje iWALK za najbardziej innowacyjne, funkcjonalne i przystępne cenowo urządzenie, jakie można kupić.

Dowiedz się więcej

iWalk 3.0

iWalk 3.0 w stosunku do poprzedniej wersji 2.0 posiada powierzchnię podparcia zwiększoną o 30% dla podniesienia stopnia stabilności i komfortu poruszania. Poduszki udowe są grubsze o ulepszoną piankę wysokiej sprężystości, aby zapewnić większy komfort chodzenia i trwałość użytkowania. Ochraniacze na uda mają ustawienia, które pomagają idealnie dopasować ortezo-protezę. Podparcie uda ma sprężynowy mechanizm zapadkowy, by lepiej dopasować się do anatomii użytkownika. Śruby skrzydełkowe zwiększono o 89%, co ułatwia blokowanie podpórek na udo.

Podkładka na kolanach ma wbudowane kanały zwiększające przepływ powietrza, zapewniając lepsze chłodzenie. Nakolannik został wzbogacony o piankę wysokiej sprężystości dla większego komfortu i trwałości. Regulacja wysokości górnej kuli jest teraz po obu stronach, a nie tylko po prawej stronie jak w wersji 2.0, co skutecznie amortyzuje ruch i eliminuje jakikolwiek dźwięk przy chodzeniu. Regulacja wysokości dolnej części kuli jest teraz zewnętrzna, by poprawiać komfort chodzenia na bieżąco.

Na co jeszcze czekasz?

Przestań cierpieć chodząc o kulach czy korzystać z wózków czy chodzików i zacznij korzystać z iWALK3.0!

Dowiedz się więcej

Znajdź lokalnego sprzedawcę

Znajdź najbliższego
sprzedawcę
iWALK.

Lista lokalnych sprzedawców

Kup iWALK

Kup swojego iWALK już teraz! Dostępne są również części zamienne.

Rozpocznij zakupy